نرم‌افزار رهبر معنوی

درباره‌ی نرم‌افزار «رهبر معنوی»

در پاسخ به ندای اصحاب منهاج فردوسیان و با اجازه‌ی رسمی از مؤلف محترم و با همّت جمعی از علاقه‌مندان به نظام جامع تربیتی منهاج فردوسیان، نرم‌افزار موبایلی «رهبر معنوی» با هدف تسهیل ارتباط مستقیم اصحاب منهاج فردوسیان با حاج فردوسی، طراحی و عرضه گردید. امید است تهیه و انتشار این نرم‌افزار، ضربه‌ای اساسی بر پیکر عرفان‌های نوظهور، تصوف، بدعت‌ها، خرافات و شبهات بوده و یاری‌گری همراه برای مشتاقان کمال و سعادت و علاقه‌مندان به سیر و سلوک حقیقی و عرفان واقعی باشد.
در این نرم‌افزار، با زندگی‌نامه‌ی مختصری از «حاج فردوسی» آشنا می‌شوید. همچنین شامل توضیحاتی در مورد نظام جامع تربیتی منهاج فردوسیان است.
در بخش کتابخانه، امکان خرید آثار تربیتی منهاج فردوسیان و همچنین قرآن به رسم الحاج فردوسی فراهم شده است.
در قسمت نگارخانه، تصاویر و پوسترهایی از «حاج فردوسی» و مطالب و اماکن مرتبط با این نظام تربیتی در قالب نُه دسته، به نمایش در آمده است.
در قسمت رادیو، فایل‌های صوتی زیادی در ده موضوع، منتشر شده است. اولین بخش از این قسمت، به پاسخ‌های صوتی حاج فردوسی به سؤالات اصحاب منهاج فردوسیان تعلق دارد. کسانی که سؤالشان به پاسخ صوتی حواله شده است، می‌توانند پاسخ خود را در این بخش بشنوند.
در قسمت تلویزیون، ویدئوهای مختلفی با موضوعات تربیتی به نمایش درآمده است. تماشای هر کدام از این فیلم‌های کوتاه، فایده و پیام خاصی دارد.
این نرم‌افزار، مجهّز به «ارسال سؤال» است تا اصحاب منهاج فردوسیان بتوانند به راحتی، از داخل نرم‌افزار، سؤالات خود را مطرح نمایند. قرار بر این است که این سؤالات، توسط خود «حاج فردوسی» پاسخ داده شود.
یکی دیگر از قسمت‌های این نرم‌افزار، قسمت «دریافت جواب» است. پاسخ‌هایی که به صورت متنی است، در این بخش برای پرسشگر ارسال می‌شود.
از جمله امتیازات این نرم‌افزار، مجهز بودن به «تذکرات منهاجی» است. در این قسمت، مناسبت‌های عبادی، یادآوری می‌گردد. همچنین مطالب مهم و مرتبط با منهاج فردوسیان به استحضار اصحاب گرانقدر منهاج فردوسیان می‌رسد.
در بخش «علاقه‌مندی‌ها» با آرزوهای «حاج فردوسی» و «اصحاب منهاج فردوسیان» آشنا می‌شوید که به نحوی چشم‌انداز تلاش‌های خانواده‌ی بزرگ اصحاب منهاج فردوسیان در آینده را ترسیم می‌نماید.
احترام به نظرات عالی و نیروبخش اصحاب منهاج فردوسیان، اقتضا می‌کرد تا قسمتی از نرم‌افزار را به بازنشر این نظرات اختصاص دهیم. بدین منظور، قسمت «نظرات شما» به نرم‌افزار افزوده شد تا سایر کاربران، با اظهارات این گرامیان آشنا شوند.
لازم به ذکر است که نسخه‌ی فعلی این نرم‌افزار (Version2)، به صورت صد در صد آنلاین عمل می‌کند؛ یعنی برای استفاده از بخش‌های مختلف آن، باید اتصال به اینترنت پرسرعت داشته باشید.
در پایان، از درگاه پروردگار متعال، برای این خدمت ناچیز، طلب پاداش وافر داریم و از محضر اصحاب منهاج فردوسیان و تمام مشتاقان کمال و سعادت برای قصورها و تقصیرهای احتمالی، پوزش می‌طلبیم. امیدواریم ما را با اظهار نظرات و پیشنهادهای خوب و سازنده‌ی خود، دلگرمی بخشیده و راهنمایی کنند.

با تقدیم احترام
تیم سازنده‌ی نرم‌افزار رهبر معنوی

 

دریافت آخرین نسخه‌ی نرم‌افزار رهبر معنوی