منهاجیار به مجله‌ی اینترنتی تبدیل می‌شود

در آستانه‌ی عید سعید غدیر و با تصویب دفتر مرکزی منهاج فردوسیان، پایگاه اینترنتی منهاجیار که مخصوص انتشار جواب‌های حاج فردوسی به نامه‌های اصحاب منهاج فردوسیان است، تبدیل به مجله‌ی اینترنتی می‌شود.
در این مجله‌ی اینترنتی، بخش‌های مختلفی مانند رادیو، تلویزیون، فروشگاه و جدیدترین اخبار منهاجی منتشر خواهد گردید. با این تغییر اساسی، منهاجیار تبدیل به پرتال جامع سایت‌های گوناگون وابسته به دفتر مرکزی منهاج فردوسیان می‌شود.
بخشی از این پایگاه، اختصاص به فروشگاه الکترونیکی آثار تربیتی حاج فردوسی و بخش دیگر، اختصاص به عرضه‌ی قرآن به رسم الخط حاج فردوسی خواهد داشت.
در قسمت رادیو، فایل‌های صوتی مختلف شامل سخنرانی‌های حاج فردوسی، درس‌های حاج فردوسی، پاسخ‌های صوتی حاج فردوسی به سؤالات اصحاب منهاج فردوسیان و غیره منتشر می‌شود.
در قسمت تلویزیون، فایل‌های تصویری مربوط به حاج فردوسی و منهاج فردوسیان منتشر می‌گردد. این فایل‌ها از سایت آپارات برداشت و در این مجله‌ی اینترنتی بازنشر خواهد شد.
امید است با تجمیع پایگاه‌های اینترنتی مرتبط با نظام جامع تربیتی منهاج فردوسیان، دسترسی به مطالب گوناگون این نظام تربیتی، برای جویندگان راه کمال و سعادت، آسان‌تر گردد.

  1. منهاج کوش گفت:

    سلام علیکم و رحمه الله و برکاته
    خبر بسیار خوشحال کننده ای بود. ممنون از حاج فردوسی عزیز و شما عزیزان دفتر مرکزی منهاج فردوسیان.
    التماس دعای فراوان