«حرز جامع» برای دفع شیاطین و بی‌اثر کردن طلسم

با عرض سلام وقبولی طاعات
نظرتون در مورد سحر و جادو چی هست و اینکه واقعیت دارد؟ چون من خیلیا رو دور و برم دیدم که این کار رو میکنن و جواب هم گرفتن. و اینکه چند وقتیه رابطه همسرم با مادرشون شکر آب شده و ایشون خیلی بی محلی به همسرم میکنن و حتی دعوا و جر و بحث بیخود و کاملا بی دلیل در صورتی که همسرم با اینکه راهش از اونا دوره همیشه بهشون میرسه و محبت میکنه و کارهاشون رو انجام میده یعنی کوتاهی نمیکنه ولی نمیدونم دلیل این کار اونا چیه؟ و تازگی با من هم درگیر شدن و پشت سرم بد و بیراه میگن خواهش میکنم راهنمایی خوب و واضحی بکنید
با تشکر

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

باسمه تعالی

سلام علیکم
سحر و جادو هست و خیلی آسان هم می‌شود دیگران را طلسم کرد؛ ولی باز کردن طلسم و باطل کردن جادو، بسیار سخت است.
البته توجه داشته باشید که طلسم کردن دیگران، گناه کبیره است.
یکی از بهترین راه‌ها برای در امان ماندن از آثار طلسم و جادو، نصب «حرز جامع» در تمام اتاق‌ها و محل‌های تاریک مانند کمدها و حمام است.
«حرز جامع» را از اینجا دریافت و پرینت کنید.

موفق باشید
حاج فردوسی

  1. کبری گفت:

    با سلام و آرزوی توفیق روزافزونتان، چگونه میشود که این کار توسط بسیاری به راحتی انجام میشود،توصیه ی شما در هنگامی که هرکدام ازین طلسمات و دعاها در خانه ی افراد و یا اطرافشان پیدا شود،چیست؟

  2. صحرا گفت:

    سلام،چطور میتوان فهمید چه اشخاصی دست به این عمل میزنند، و راه های مبارزه با آن چیست؟ بنده شخصا بر این باور هستم که تا خداوند نخواهد برگی از درخت تکان نمیخورد.واگر نخواهد طلسمات این افراد هیچ اثری نمیتواند داشته باشد.