هفت سين قرآني!

سلام
با نزديک شدن به نوروز باستانی، برخی پيام‌ها در شبکه‌های اجتماعی رونق گرفته است که بايد از نظر سند و مدرک، مورد دقت قرار گيرد. يکی از اين پيام‌ها، متن زير است. لطفاً مدرک و سند اين مطلب را روشن بفرماييد. با تشکر
هفت سين قرآنی در سال جديد
هفت سوره قرآن با «سين» شروع مي‌شود!
1. اسراء، 2. نور، 3. حديد، 4. حشر، 5. صف،‌ 6. معارج، 7. الاعلي
قبل از سال نو، نام اين سوره‌ها را تک تک روی کاغذ نوشته تا بزنيد، نام سوره پيدا نباشد و همه را لای قران صفحه‌ای که بسم الله دارد بگذاريد.
از روز اول عيد تا روز هفت فروردين يکی از کاغذها را برداريد به طوری که نمی‌دانيد چه سوره‌ای است و آن سوره را همان روز تا قبل از اذان مغرب با توجه به معانی و حضور قلب بخوانيد. می‌توانيد از کسی بخواهيد بامعنی بخواند و شما گوش دهيد بعد از سوره، دعای فرج (اللهم کن لوليک الفرج …) را از ته قلب بخوانيد.
بسيار در موفقيت شما در طی سال کمک می‌کند. برکت در کسب و کار و زندگيتان می‌افتد. ازخطرات ايمن و دست دشمن از زندگی شما کوتاه می‌شود. و در سال جديد طعم خوشبختی را می‌چشيد. ان شاء الله
خوش به حال آن که روز عيد، برايش سوره نور بيافتد.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
باسمه تعالي

سلام عليکم
هر چند تلاوت قرآن،‌ در همه‌ی ايام سفارش شده است ولی چنين عملی در توصيه‌های اسلام عزيز و ائمه‌ی طاهرين (عليهم‌السلام) نيست و صد در صد اختراعی و ذوقی می‌باشد. عمل به اين دستور، اگر به قصد ورود باشد، حرام و بدعت است و اگر بدون قصد ورود باشد، معلوم نيست آثار ادعاشده را در پی داشته باشد.

موفق باشيد
حاج فردوسی